• за нас

ЗА НАС

Нашите фабрики се наоѓаат во Гуангдонг и Zhejiang покраината, ни нуди автономни систем за контрола на квалитет и врвни стратегија за истражување на нови производи, донесе виталност на целото претпријатие. Шангај Kure Хардвер моментов има маркетинг мрежа, вклучувајќи дистрибуција во повеќе од 35 земји. И ние уживаат висок углед во Америка, Европа и Азија земји. Сигурен квалитет, флексибилна услуга ......

НАУЧИ ПОВЕЌЕ

Избрана Производи