80kg Фабрика цена мебел лизгачка врата закачалката врвот ролери

Краток опис:

Quick Details Type: Door & Window Rollers Place of Origin: Shanghai, China (Mainland) Brand Name: Kure Model Number: M981D Product Name: 80KG Factory price furniture sliding hanger door top roller Application: Wooden Sliding Door Material: Zinc alloy + Stainless steel bearing+Nylon roller Bearing Material: Stainless steel load bearing: 50-80KG Feature1: Double soft closing hanger roller Feature2: Clip on, convenient to mounting Min door width: 900mm Feature3: Quiet and smoothly Product S...


 • ФОБ Цена: US $0.5 - 9,999 / Set
 • Мин.нарачката Кол: 100 Set/Sets
 • Набавка Способност: 10000 Set/Sets per Month
 • Порт: Guangzhou, shanghai and any port in China
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Основни детали

  • Тип: врата и прозорец Ролни
  • Место на потекло: Шангај, Кина (континентална)
  • Името на брендот: Kure
  • Број на моделот: M981D
  • Име на производ: 80kg Фабрика цена мебел лизгачка врата закачалката врвот ролери
  • Примена: Дрвени лизгачка врата
  • Материјал: лого цинк легура + нерѓосувачки челик + Најлон ролери
  • Имајќи Материјал: нерѓосувачки челик
  • лого оптоварување: 50-80KG
  • Feature1: двојно меки затворање закачалката ролери
  • Feature2: Clip-on, лесен за монтажа
  • Ширина мин вратата: 900 мм
  • Feature3: Тивко и без проблеми
  • Производ Големина: 23 (ролери дијаметар) * 440 (должина) * 26 (ширина)

  Пакување и испорака

  Детали за пакување: 1pc / ПП;
  1set / бело внатрешната кутија;
  20boxes / картон
  80kg Фабрика цена мебел лизгачка врата закачалката врвот ролери
  Испорака Детална: Испраќаат во 15 дена по исплата

  Опис на производот

  80kg Фабрика цена мебел лизгачка врата закачалката врвот ролери

  име на продукт 80kg Фабрика цена мебел лизгачка врата закачалката врвот ролери
  материјал Лого е од нерѓосувачки челик материјал; ролери е најлон материјал
  боја Црна ролери и финиш цинк легура
  Носива 50-80KG
  пакет 1 компјутер / ПП; 1set / бело внатрешната кутија; 20boxes / картон
  содржина 1 сет вклучува: 2 ПАРЧИЊА лизгање ролки Stopper + 1 + 2 + 1 Копче клуч + 14pcs монтажа завртки
  дополнителни услуги ОЕМ и ODM
   производ големина ¢ 23 (ролери дијаметар) * 440 (должина) * 26 (ширина)
  тест 4,5000time на-оф тест

  Прикажи производи

  Алуминиум железничка (профил) на располагање

  За мека затворање лизгачки ролери врата M981A, ние исто така нудиме парење алуминиум железнички; големина како слика емисии

  Општо земено на железнички продава за 3 метри

  Пакување и испорака нашата компанија

  Фабрика

  нашата фабрика

  Работилница

  нашите работилница

  Магацински

  нашиот магацин

  тим

  Нашиот тим

  за пакување и испорака

  Пакување Детали: 1pc / ПП; 1set / бело внатрешната кутија; 25boxes / картон

  Испорака Детали: 3-30 дена по ред на мека затворање лизгачки хардвер лизгачки ролери врата

  1. ЕМИСИЈА НА САЕМ 2. ЕМИСИЈА НА САЕМ 3. ЕМИСИЈА НА САЕМ Шангај TEMAX клиентите Фото

  поволни коментар

  PM21: 00, зборувајќи во нашата канцеларија

   

  поволни коментар

  2015 кантонот саем

   

  Најчесто поставувани прашања

  П: Дали сте трговско друштво или производителот?

  А: Ние сме производство, специјализирана за производство на лизгачки врати hardwares

  П: Колку време е вашето време за испорака?

  А: Општо земено, тоа е 5-10 дена, доколку стоката се во акции. или тоа е 15-20 дена, ако стоките не се во парк, што е во согласност со количината.

  П: Дали ви обезбеди примероци? тоа е бесплатно или екстра?

  О: Да, би можеле да нудат бесплатен примерок за некои лизгање ролки вратата и за некои, ќе наплаќаат екстра такса; зависи производи

  П: Која е вашата смисла на исплата?

  А: исплата <= 1000USD, 100% однапред. Плаќање> = 1000USD, 30% T / T во однапред, биланс пред shippment.
  Ако имате било друго прашање, pls се чувствуваат слободни да не контактирате како подолу:

 • Претходно:
 • Следно:
 • Испратете ја вашата порака:

  Испраќам барање сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете Клучни

  Поврзани производи

  Испраќам барање сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете камион

  Испраќам барање сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете куќа