Прилагодлив Видливи Лизгачки вратата песна ролери Гардероба Вратата ролери

Краток опис:

Quick Details Type: Door & Window Rollers, closet sliding roller Place of Origin: Guangdong, China (Mainland) Brand Name: Temax Model Number: DW015 Item Name: High quality wooden sliding door top roller Material: Steel and plastic Finish: Zinc Application: Wardrobe/door Place of origin: Guangzhou Brand: Kure Model: DW015 MOQ: 3000PCS packing: 200 pcs/carton Packaging & Delivery Packaging Details: each in a polybag, 200pcs/carton Adjustable Visible Sliding door Track Roller Wardro...


 • ФОБ Цена: US $0.5 - 9,999 / Set
 • Мин.нарачката Кол: 100 Set/Sets
 • Набавка Способност: 10000 Set/Sets per Month
 • Порт: Guangzhou, shanghai and any port in China
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Основни детали

  • Тип: врата и прозорец Ролки, плакарот лизгачки ролери
  • Место на потекло: Гуангдонг, Кина (континентална)
  • Името на брендот: TEMAX
  • Број на моделот: DW015
  • Точка Име: Висок квалитет на дрвени лизгачка врата врвот ролери
  • Материјал: челик и пластика
  • Заврши: цинк
  • Примена: ормарот / врата
  • Место на потекло: Гуангжу
  • Бренд: Kure
  • Модел: DW015
  • MOQ: 3000pcs
  • Пакување: 200 парчиња / картон

  Пакување и испорака

  Детали за пакување: секој во polybag, 200pcs / картон
  Прилагодлив Видливи Лизгачки вратата песна ролери Гардероба Вратата ролери
  Испорака Детална: 25-45 дена по исплата

   

  лизгачки ролери

  F611D F654S F658BS апликација
  DW1001 DW015D DW018A апликација
  TM006 TM008 TM012A апликација
  M906 M929 M980A апликација
  MD909 MD910 MD910 апликација

  Прилагодлив Видливи Лизгачки вратата песна ролери Гардероба Вратата ролери

  Опис на производот

  Тип: Прилагодлив Видливи Лизгачки вратата песна ролери Гардероба Вратата ролери
  Точка бр .: DW015
  Материјал: челик + пластика
  боја: цинк
  тип Плакарот лизгачки ролери
  име на продукт Висок квалитет на дрвени лизгачка врата врвот ролери
  компонента врвот лизгање ролери + дното лизгачки ролери + додаток
  апликација врата / стакло дебелина
  Опсег на употреба: употреба во кујна / кабинетот / гардероба

  Прилагодлив Видливи Лизгачки вратата песна ролери Гардероба Вратата ролери (1) Прилагодлив Видливи Лизгачки вратата песна ролери Гардероба Вратата ролери (2) Прилагодлив Видливи Лизгачки вратата песна ролери Гардероба Вратата ролери (3) Прилагодлив Видливи Лизгачки вратата песна ролери Гардероба Вратата ролери (4) Прилагодлив Видливи Лизгачки вратата песна ролери Гардероба Вратата ролери (5)

  Пакување и испорака

   

  Catagories

     01.Hinge
  02.Drawer слајд
  03.Reverse фитинзи врата
  04.Open и блиски хардвер
  05.Furniture и кабинетот рачка
  06.Shelf менгеме
  07.Furniture нога и тркала
  08.Kitchen фитинзи
  09.Connecting фитинзи
  10.Room фитинзи врата
  11.Office фитинзи
  12.Bedroom фитинзи  mfortable kitchen folding table drawre runner Comfortable kitchen folding table drawre runner Comfortable kitchen folding table drawre runner

  Информации за претпријатието

   

  нашите услуги

  Потврдување: SGS, ISO 9001: 2000
  пакување: Едно парче со завртки на јасна polybag.
  датум на испорака: Нормално во еден месец.
  MOQ: 2,000pcs
  Набавка Способност: 500,000pcs / месец
  Рок на плаќање: T / T, L / C или други за преговори.
  Примероци Понуда: TEMAX ќе им понуди бесплатни примероци во разумно количество за квалитет на клиентите проверка.
  уредување примероци: Примероците ќе бидат подготвени за испраќање во околу 3 работни дена.
  (И DHL 3-5days, UPS-от 3-5days; Федекс / ТНТ 3-5days; ЕМС 7 дена за да стигнат до одредиштето)

   

  Ве молиме контактирајте го нашиот оддел По-продажба на услуги во време во рамките на 30days откако ќе се примени на товарот.
  Тел: 0086-21-33581821 Време: 9:00 am- 6:00 pm (Пекинг време)
  процес Ве молиме да обезбеди копија од договорот за продажба и да се опише се појави на проблеми.
  Проблеми confrimation:
  Мал проблем: Ве молиме испратете доказ за нашите по продажбата оддел, ние ќе ви одговори во рок од два дена.
  Сериозен проблем:
                            на Ние ќе го испрати нашиот квалитет и проблеми проценител да се направи за потврда.
                            б Имаат преговори за договорите за компензација и знак
                            c Нашите по продажбата оддел ќе ја врши должноста како и договорите

  клиент соработка

      

 • Претходно:
 • Следно:
 • Поврзани производи