Мебел кабинет лизгачки ролери врата

Краток опис:

Quick Details Type: Door & Window Rollers Place of Origin: Guangdong, China (Mainland) Brand Name: KURE Model Number: JS30Y Product name: Furniture cabinet sliding door roller Material: Steel+Nylon Finsh: Black Load bearing: 40KG Size: up roller: (D4*8)*84*53.5mm bottom roller: D33*84*45.5mm 1 set include: 1 Up + 1 Down Rollers + 1 locating part, can OEM and ODM MOQ: 2000Sets packing: 1set/PP bag, 50 sets/box, 200 sets/CTN Cycles: 50000 times SGS Salt spray test: 24 hours Packaging &amp...


 • ФОБ Цена: US $0.5 - 9,999 / Set
 • Мин.нарачката Кол: 100 Set/Sets
 • Набавка Способност: 10000 Set/Sets per Month
 • Порт: Guangzhou, shanghai and any port in China
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Основни детали

  • Тип: врата и прозорец Ролни
  • Место на потекло: Гуангдонг, Кина (континентална)
  • Името на брендот: Kure
  • Број на моделот: JS30Y
  • Име на производот: Мебел кабинет лизгачки ролери врата
  • Материјал: Челик + Најлон
  • Finsh: Црна
  • Товарот: 40kg
  • големина: до ролери: (Д4 * 8) * 84 * 53.5mm дното ролери: D33 * 84 * 45.5mm
  • 1 сет вклучува: 1 Up + 1 надолу ролки + 1 лоцирање дел, може да ОЕМ и ODM
  • MOQ: 2000Sets
  • Пакување: 1set / ПП торба, 50 комплети / кутија, 200 комплети / ЦТН
  • Циклуси: 50000 пати
  • SGS тест солта: 24 часа

  Пакување и испорака

  Детали за пакување: Мебел кабинет лизгачки ролери врата
  1set / ПП торба, 50 комплети / кутија, 200 комплети / ЦТН
  Испорака Детална: Испраќаат во 35 дена по плаќањето

   

  материјал Челик + Најлон
  боја Црна
  Носива 40kg
  големина до ролери: (¢ 4 * 8) * 84 * 53.5mm
  дното ролери: ¢ 33 * 84 * 45.5mm
  1 сет вклучуваат До 1 +1 надолу ролки + 1 лоцирање дел, може да ОЕМ и ODM
  MOQ 2000Sets
  пакување 1set / ПП торба, 50 комплети / кутија, 200 комплети / ЦТН
  циклуси 50000 пати
  SGS тест солта 24 часа
  апликација кујна / кабинетот / гардероба врата

 • Претходно:
 • Следно:
 • Испратете ја вашата порака:

  Испраќам барање сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете авион

  Поврзани производи

  Испраќам барање сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете Куп

  Испраќам барање сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете знаме