Kure тркала врата најлон лизгачки ролери врата

Краток опис:

Quick Details Type: Door & Window Rollers Place of Origin: Guangdong, China (Mainland) Brand Name: KURE Model Number: TM411 Item Name: Kure door wheel nylon sliding door roller Material: Steel/Nylon Finish: Nickel 1 set include: 2 Rollers + 2 locating part + 1 limit part+accessories Packing: 1 set/box, 40 sets/CTN Cycle: 50000 times SGS Salt spray test: 24 hours Packaging & Delivery Packaging Details: Kure door wheel nylon sliding door roller 1 set/box, 40 sets/CTN Delivery Det...


 • ФОБ Цена: US $0.5 - 9,999 / Set
 • Мин.нарачката Кол: 100 Set/Sets
 • Набавка Способност: 10000 Set/Sets per Month
 • Порт: Guangzhou, shanghai and any port in China
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Основни детали

  • Тип: врата и прозорец Ролни
  • Место на потекло: Гуангдонг, Кина (континентална)
  • Името на брендот: Kure
  • Број на моделот: TM411
  • Точка Име: Kure тркала врата најлон лизгачки ролери врата
  • Материјал: челик / Најлон
  • Заврши: никел
  • 1 сет вклучува: 2 ролки + 2 + 1 лоцирање дел граница дел + додатоци
  • пакување: 1 приврзок / кутија, 40 комплети / ЦТН
  • Циклус: 50000 пати
  • SGS тест солта: 24 часа

  Пакување и испорака

  Детали за пакување: Kure door wheel nylon sliding ролери врата
  1 приврзок / кутија, 40 комплети / ЦТН
  Испорака Детална: Испраќаат во 25 дена по плаќањето
  материјал Челик + Најлон
  боја никел
  Носива 40kg
  големина ¢ 35 * 90 * 25mm
  1 сет вклучуваат 2 ролки + 2 + 1 лоцирање дел граница дел + додатоци
  MOQ 2000Sets
  пакување 1set / кутија, 40 комплети / ЦТН
  циклуси 50000 пати
  SGS тест солта 24 часа
  апликација кујна / кабинетот / гардероба врата

   

 • Претходно:
 • Следно:
 • Испратете ја вашата порака:

  Испраќам барање сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете Куп

  Поврзани производи

  Испраќам барање сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете знаме

  Испраќам барање сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете Куп