Kure лизгачка врата ролери Макара за слајд врата

Краток опис:

Quick Details Type: Door & Window Rollers, closet sliding roller Place of Origin: Guangdong, China (Mainland) Brand Name: Temax Model Number: F611S Item Name: Kure Sliding Door Roller Pulley For Slide Door Material: Steel and plastic Finish: Zinc Application: Wardrobe/door Place of origin: Guangzhou Brand: Kure Model: F611S MOQ: 5000PCs packing: 200 pcs/carton Packaging & Delivery Packaging Details: each in a polybag, 80pcs/carton Kure Sliding Door Roller Pulley For Slide Door ...


 • ФОБ Цена: US $0.5 - 9,999 / Set
 • Мин.нарачката Кол: 100 Set/Sets
 • Набавка Способност: 10000 Set/Sets per Month
 • Порт: Guangzhou, shanghai and any port in China
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Основни детали

  • Тип: врата и прозорец Ролки, плакарот лизгачки ролери
  • Место на потекло: Гуангдонг, Кина (континентална)
  • Името на брендот: TEMAX
  • Број на моделот: F611S
  • Точка Име: Kure лизгачка врата ролери Макара за слајд врата
  • Материјал: челик и пластика
  • Заврши: цинк
  • Примена: ормарот / врата
  • Место на потекло: Гуангжу
  • Бренд: Kure
  • Модел: F611S
  • MOQ: 5000pcs
  • Пакување: 200 парчиња / картон

  Пакување и испорака

  Детали за пакување: секој во polybag, 80pcs / картон
  Kure лизгачка врата ролери Макара за слајд врата
  Точка бр .: F611S
  Материјал: челик + пластика
  боја: цинк
  тип Плакарот лизгачки ролери
  име на продукт Kure лизгачка врата ролери Макара за слајд врата
  компонента врвот лизгање ролери + дното лизгачки ролери + додаток
  апликација врата / стакло дебелина
  Опсег на употреба: употреба во кујна / кабинетот / гардероба

   

 • Претходно:
 • Следно:
 • Поврзани производи