Kure Мека Затвори Кујна лизгачка врата амортизерите

Краток опис:

Quick Details Type: Door & Window Rollers, closet sliding roller Place of Origin: Guangdong, China (Mainland) Brand Name: KURE Model Number: M969 Item Name: Kure Soft Close Kitchen Sliding Door Damper Material: Steel and plastic Application: Wardrobe/door Place of origin: Guangzhou Brand: Kure Model: M969 MOQ: 25 set packing: 25/carton Load: 60KG Packaging & Delivery Packaging Details: each in a polybag, 25set/carton Temax Soft Close Kitchen Sliding Door Damper Type: Adjust...


 • ФОБ Цена: US $0.5 - 9,999 / Set
 • Мин.нарачката Кол: 100 Set/Sets
 • Набавка Способност: 10000 Set/Sets per Month
 • Порт: Guangzhou, shanghai and any port in China
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Основни детали

  • Тип: врата и прозорец Ролки, плакарот лизгачки ролери
  • Место на потекло: Гуангдонг, Кина (континентална)
  • Името на брендот: Kure
  • Број на моделот: M969
  • Точка Име: Kure Мека Затвори Кујна лизгачка врата амортизерите
  • Материјал: челик и пластика
  • Примена: ормарот / врата
  • Место на потекло: Гуангжу
  • Бренд: Kure
  • Модел: M969
  • MOQ: 25 сет
  • Пакување: 25 / картон
  • Оптоварување: 60kg

  Пакување и испорака

  Детали за пакување: секој во polybag, 25set / картон
  TEMAX Мека Затвори Кујна лизгачка врата амортизерите
  Тип: Прилагодлив мека блиску kicthen кабинет лизгачка врата хидрауличен придушувач
  Точка бр .: M969
  Материјал: челик + пластика
  боја: цинк
  тип Плакарот лизгачки ролери
  име на продукт Лабаратории Мека Затворање лизгачка врата ролери хардвер со Мека затворање механизам
  компонента врвот лизгање ролери + дното лизгачки ролери + додаток
  апликација врата / стакло дебелина
  Опсег на употреба: употреба во кујна / кабинетот / гардероба

 • Претходно:
 • Следно:
 • Поврзани производи