од една страна Мека Затворање Алуминиум Кабинетот Лизгачки Вратата закачалката Ролни

Краток опис:

Quick Details Type: Door & Window Rollers, closet sliding roller Place of Origin: Guangdong, China (Mainland) Brand Name: Temax Model Number: M960B Item Name: One Side Soft Closing Aluminium Cabinet Sliding Hanger Door Rollers Material: Zinc alloy and plastic Finish: Zinc Application: Glass hangering door Place of origin: Guangzhou Brand: Kure Model: M960B Load bearing: 40KG packing: 20 pcs/carton Packaging & Delivery Packaging Details: each in a polybag, 200pcs/carton: One Side ...


 • ФОБ Цена: US $0.5 - 9,999 / Set
 • Мин.нарачката Кол: 100 Set/Sets
 • Набавка Способност: 10000 Set/Sets per Month
 • Порт: Guangzhou, shanghai and any port in China
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Основни детали

  • Тип: врата и прозорец Ролки, плакарот лизгачки ролери
  • Место на потекло: Гуангдонг, Кина (континентална)
  • Името на брендот: TEMAX
  • Број на моделот: M960B
  • Точка Име: од една страна Мека Затворање Алуминиум Кабинетот Лизгачки Вратата закачалката Ролни
  • Материјал: Цинк легура и пластика
  • Заврши: цинк
  • Примена: Стакло hangering врата
  • Место на потекло: Гуангжу
  • Бренд: Kure
  • Модел: M960B
  • Товарот: 40kg
  • Пакување: 20 парчиња / картон

  Пакување и испорака

  Детали за пакување: секој во polybag, 200pcs / картон:
  од една страна Мека Затворање Алуминиум Кабинетот Лизгачки Вратата закачалката Ролни
  Тип: лизгачки механизам врата / ролери лизгачки врати / лизгачки заклучување на вратата / автоматски лизгачка врата
  Точка бр .: M960B
  Материјал: Цинк легура + Пластика
  боја: цинк
  тип Плакарот лизгачки ролери
  име на продукт од една страна Мека Затворање Алуминиум Кабинетот Лизгачки Вратата закачалката Ролни
  компонента врвот лизгање ролери + дното лизгачки ролери
  апликација врата / стакло дебелина
  Опсег на употреба: употреба во кујна / кабинетот / гардероба

   

 • Претходно:
 • Следно:
 • Поврзани производи