80kg Fabrika Mobilje çmimi rrëshqitje derë hallkë rul lartë

Përshkrim i shkurtër:

Quick Details Type: Door & Window Rollers Place of Origin: Shanghai, China (Mainland) Brand Name: Kure Model Number: M981D Product Name: 80KG Factory price furniture sliding hanger door top roller Application: Wooden Sliding Door Material: Zinc alloy + Stainless steel bearing+Nylon roller Bearing Material: Stainless steel load bearing: 50-80KG Feature1: Double soft closing hanger roller Feature2: Clip on, convenient to mounting Min door width: 900mm Feature3: Quiet and smoothly Product S...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / Set
 • Min.urdhër Sasia: 100 Set / Sets
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Set / vendos në muaj
 • Port: Guangzhou, Shanghai dhe çdo port në Kinë
 • Kushtet e pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Details shpejta

  • Lloji: Dyer & Dritare Rollers
  • Vendi i origjinës: Shanghai, China (Mainland)
  • Brand Name: Kure
  • Numri Modeli: M981D
  • Emri i produktit: 80kg Fabrika Mobilje çmimi rrëshqitje derë hallkë rul lartë
  • Aplikimi: Wooden Door Rrëshqitje
  • Materiali: aliazh zink + Stainless steel duke + rul Nylon
  • Duke Materiali: çelik inox
  • duke load: 50-80KG
  • Feature1: Dyfishtë butë mbylljes hallkë rul
  • Feature2: video on, i përshtatshëm për rritje
  • Dera width Min: 900mm
  • Feature3: qetë dhe pa probleme
  • Produkt Size: 23 (diametër rul) * 440 (Length) * 26 (width)

  Packaging & dorëzimit

  Detajet Paketimi: 1pc / PP;
  1set / kuti e bardhë e brendshme;
  20boxes / carton
  80kg Factory mobilje çmimi rrëshqitje derë hallkë rul lartë
  Detail dorëzimit: Dërguar në 15 ditë pas pagesës

  përshkrim i produktit

  80kg Fabrika Mobilje çmimi rrëshqitje derë hallkë rul lartë

  Emri i produktit 80kg Fabrika Mobilje çmimi rrëshqitje derë hallkë rul lartë
  material Duke është material çelik; rul është material najloni
  Ngjyrë rul Black & zink aliazh të përfundojë
  duke Load 50-80KG
  paketë 1 PC / PP; 1set / kuti e bardhë e brendshme; 20boxes / carton
  përmbajtje 1 set përfshijnë: 2 copë rrëshqitje rollers + 1 + 2 Stopper Button + 1 pikëllim + 14pcs vidë në rritje
  shërbim shtesë OEM & ODM
   madhësia produkt ¢ 23 (diametri rul) * 440 (gjatësi) * 26 (width)
  provë 4,5000time ON-off testi

  Produkte trego

  Alumini Rail (Profile) në dispozicion

  Për mbylljen e butë rrëshqitje të M981A derë rul, ne gjithashtu ofrojmë hekurudhor mating alumini; Madhësia siç tregon pic

  Në përgjithësi hekurudhor shet nga 3 metra

  Paketimi & Shipping Kompania jone

  fabrikë

  Fabrika jonë

  punishte

  Workshop ynë

  depo

  Magazina ynë

  ekip

  Ekipi ynë

  Paketimi & Delivery

  Paketimi Details: 1pc / pp; 1set / kuti e bardhë e brendshme; 25boxes / carton

  Detajet për dorëzim: 3-30 ditë pas radha e mbylljes butë rrëshqitje hardware rrëshqitje derë rul

  1. SHOW ON FAIR 2. SHOW PËR DREJTË 3. SHOW PËR FAIR Shanghai Temax Customer Foto

  favorshme Comment

  PM21: 00, duke folur në zyrën tonë

   

  favorshme Comment

  2015 Canton Fair

   

  FAQ

  Q: A jeni kompani apo prodhuesi tregtare?

  A: Ne jemi prodhim, prodhim profesional të rrëshqitje hardwares dyer

  Pyetje: Sa kohë është koha juaj e ofrimit?

  A: Në përgjithësi ajo është 5-10 ditë nëse mallrat janë në magazinë. ose ajo është 15-20 ditë, nëse mallrat nuk janë në magazinë, ajo është sipas sasisë.

  Q: A ju japin mostra? është falas ose ekstra?

  A: Po, ne mund të ofrojmë mostër të lirë për disa rollers rrëshqitje dyer dhe për disa, do të ngarkuar tarifë shtesë; varet nga produktet e

  Pyetje: Çfarë është kushtet tuaja të pagesës?

  A: Pagesa <= 1000USD, 100% paraprakisht. Pagesa> = 1000USD, 30% T / T paraprakisht, bilanci para shippment.
  Nëse keni një pyetje, pls mos ngurroni të na kontaktoni si më poshtë:

 • Previous:
 • Next:
 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  HETIM TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Car

  Related Products

  HETIM TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Car

  HETIM TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni House