Rreth nesh

Kush jam unë?
Shanghai Kure Hardware Co, Ltd, është një kompani me shpejtësi të lartë në zhvillim, i dedikuar në prodhim dhe eksport hardware mobilje për më shumë se 14 vjet.

Çfarë Ne Furnizimit?
rrëshqitje derë rollers seri, të tilla si

1. Dukshëm Roller Rrëshqitje
2. Mur-montuar rrëshqitje Roller
3. Varur Rrëshqitje rul
4. Mobilje Roller Rrëshqitje
5. Rrëshqitje Door flutur
6. Barn Door Hardware
7. Profile alumini(Fakultativ)

Pse të zgjidhni na?

  • -Më Shumë se 35 vende të rrjetit të marketingut për të siguruar konsumatorët marketingut.
  • Përvoja -14-vjeçare në fushën e rrëshqitje rul. Prodhimi vjetor: 500 kontejnerë.
  • -Ne Kemi fabrikat tona për të ofruar të prodhimit të qëndrueshme dhe do të ofrojë të paktën 15 ditë nga data e dorëzimit.
  • -Certification Nga: ISO9001 dhe SGS Certifikata, 2012 ka verifikuar nga Bureau Veritas.
  • -Attend Panaire të paktën 5 herë / vit. Të tilla si Panairin e Kantonit, Interzum Guangzhou, Panairi CBD dhe etj

Fabrikat tona janë të vendosura në provincën Zhejiang Guangdong dhe, na ofron sistemin e kontrollit të cilësisë të vetë-përmbante dhe strategji të lartë kërkimore produkt të ri, të sjellë gjallëri për të gjithë ndërmarrjes. Shanghai Kure Hardware aktualisht ka rrjetin e marketingut përfshin shpërndarje në më shumë se 35 vende. Dhe ne gëzojnë një reputacion të lartë në Amerikë, Evropë dhe vendet e Azisë. cilësia e besueshme, shërbim fleksibël, risi countinuously, KURE është duke e mbajtur duke punuar për të përmirësuar veten dhe vazhdimisht duke krijuar vlera për partnerët. Bazuar në përvojat tona të pasura, ekipit profesional dhe sistemit të shërbimit të përgjegjshme, KURE konsiderohet gjithashtu si Zyra Blerja e konsumatorëve në Kinë.

Mirëpresim ngrohtësisht të gjithë partnerët të bashkohen me ne për përfitime reciproke bashkëpunim.