Adjustable Dukshme rrëshqitje derë Track Roller veshjet Door Roller

Përshkrim i shkurtër:

Quick Details Type: Door & Window Rollers, closet sliding roller Place of Origin: Guangdong, China (Mainland) Brand Name: Temax Model Number: DW015 Item Name: High quality wooden sliding door top roller Material: Steel and plastic Finish: Zinc Application: Wardrobe/door Place of origin: Guangzhou Brand: Kure Model: DW015 MOQ: 3000PCS packing: 200 pcs/carton Packaging & Delivery Packaging Details: each in a polybag, 200pcs/carton Adjustable Visible Sliding door Track Roller Wardro...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / Set
 • Min.urdhër Sasia: 100 Set / Sets
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Set / vendos në muaj
 • Port: Guangzhou, Shanghai dhe çdo port në Kinë
 • Kushtet e pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Details shpejta

  • Lloji: Dyer & Dritare Rollers, dollap rrëshqitje rul
  • Vendi i origjinës: Guangdong, China (Mainland)
  • Brand Name: Temax
  • Numri Modeli: DW015
  • Emri i artikullit: cilësi të lartë dyer druri rrëshqitje rul lartë
  • Materiali: çeliku dhe plastike
  • Finish: Zink
  • Aplikimi: Veshjet / Dera
  • Vendi i origjinës: Guangzhou
  • Markë: Kure
  • Model: DW015
  • Moq: 3000pcs
  • paketim: 200 copë / kuti kartoni

  Packaging & dorëzimit

  Detajet Paketimi: secili në një polybag, 200pcs / kuti kartoni
  Adjustable Visible rrëshqitje derë Track Roller veshjet Door rul
  Detail dorëzimit: 25-45 ditë pas pagesës

   

  rrëshqitje rul

  F611D F654S F658BS Aplikacion
  DW1001 DW015D DW018A Aplikacion
  TM006 TM008 TM012A Aplikacion
  M906 M929 M980A Aplikacion
  MD909 MD910 MD910 Aplikacion

  Adjustable Dukshme rrëshqitje derë Track Roller veshjet Door Roller

  përshkrim i produktit

  Lloji: Adjustable Dukshme rrëshqitje derë Track Roller veshjet Door Roller
  Item Nr .: DW015
  Materiali: çeliku + plastike
  Ngjyrë: zink
  lloj Dollap rrëshqitje rul
  Emri i produktit cilësi të lartë dyer druri rrëshqitje rul lartë
  komponent lartë rrëshqitje rul + bottom rrëshqitje rul + accessory
  Aplikacion derë / trashësi xhami
  Varg General Përdorimi: Përdorimi në kuzhinë / kabineti / veshjet

  Adjustable Dukshme rrëshqitje derë Track Roller veshjet Door Roller (1) Adjustable Dukshme rrëshqitje derë Track Roller veshjet Door Roller (2) Adjustable Dukshme rrëshqitje derë Track Roller veshjet Door Roller (3) Adjustable Dukshme rrëshqitje derë Track Roller veshjet Door Roller (4) Adjustable Dukshme rrëshqitje derë Track Roller veshjet Door Roller (5)

  Packaging & Shipping

   

  catagories

     01.Hinge
  rrëshqitje 02.Drawer
  pajisje 03.Reverse dyer
  04.Open dhe hardware të ngushtë
  05.Furniture & Cabinet trajtuar
  06.Shelf pirg
  07.Furniture këmbë dhe rrota
  pajisje 08.Kitchen
  pajisje 09.Connecting
  pajisje 10.Room dyer
  pajisje 11.office
  Pajisje 12.Bedroom  mfortable kitchen folding table drawre runner Comfortable kitchen folding table drawre runner Comfortable kitchen folding table drawre runner

  kompania e Informacionit

   

  Shërbimet tona

  Certifikim : SGS, ISO 9001: 2000
  Paketimi: Një pjesë me vida për polybag qartë.
  Data e dorëzimit: Normalisht në një muaj.
  Moq: 2,000pcs
  Furnizimi Aftësia: 500,000 copë / muaj
  Kushtet e pagesës: T / T, L / C, ose të tjerët për negociata.
  Mostrat Oferta: Temax do të ofrojë mostrave falas në sasi të arsyeshme për kontrollin e cilësisë të konsumatorëve.
  Mostrat marrëveshje: Mostrat do të jenë të përgatitur për të dërguar në rreth 3 ditë pune.
  (Dhe DHL 3-5days, UPS 3-5days, 3-5days Fedex / TNT, EMS 7 ditë për të arritur destinacionin)

   

  Ju lutemi te kontaktoni Pas-departamentin tonë të shitjes të shërbimit në kohë brenda 30 ditë pasi të keni marrë ngarkesave.
  Tel: 0086-21-33581821 Koha: 9:00 am- 6:00 pm (koha Beijing)
  proces Ju lutemi të sigurojë një kopje të kontratës së shitjes dhe të përshkruajnë problemet shfaq.
  Problemet Vërtetimin:
  problem të vogël: Ju lutemi dërgoni dëshmi të pas-shitjes tonë të Departamentit, ne do t'ju përgjigjen brenda dy ditësh.
  problem serioz:
                            një Ne do të dërgojë cilësisë tonë dhe Problems Appraisers për të bërë një konfirmim.
                            b Keni një negocimin e kompensimit dhe të nënshkruajë marrëveshje të
                            c Pas-Sales jonë Departamenti do të kryejnë detyrat si marrëveshjet

  konsumatorëve Bashkëpunimi

      

 • Previous:
 • Next:
 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  HETIM TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Truck

  Related Products

  HETIM TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Star

  HETIM TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni House