Aluminum Angle Profili Kinën për Kuzhina Kabineti

Përshkrim i shkurtër:

Quick Details Place of Origin: Guangdong, China (Mainland) Grade: 6000 Series Temper: T3-T8 Application: Door & Window Shape: Square Alloy Or Not: Is Alloy Model Number: MD914 Brand Name: Kure Color: Silver Surface treatment: Silver Anodized Material: Anodized Aluminum Extrusion Length: Custom Length Machining: Bending Type: OEM Aluminum Extrusions Profiles Product: Sliding Door Frame Certification: ISO9001 Surface: White Anodized Processing: Extrution Packaging & Delivery Packag...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / Set
 • Min.urdhër Sasia: 100 Set / Sets
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Set / vendos në muaj
 • Port: Guangzhou, Shanghai dhe çdo port në Kinë
 • Kushtet e pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Details shpejta

  • Vendi i origjinës: Guangdong, China (Mainland)
  • Grade: 6000 Series
  • Temper: T3-T8
  • Aplikimi: Door & Window
  • Shape: Sheshi
  • Aliazh apo jo: është Alloy
  • Numri Modeli: MD914
  • Brand Name: Kure
  • Ngjyrë: Argjend
  • Trajtim sipërfaqësor: argjend Anodized
  • Materiali: Anodized Aluminum nxjerrje
  • Length: Custom Length
  • Machining: lakimi
  • Lloji: OEM Aluminum Extrusions Profilet
  • Product: Rrëshqitje Door Frame
  • Certifikimi: ISO9001
  • Sipërfaqja: White Anodized
  • Përpunimi: Extrution

  Packaging & dorëzimit

  Detajet Paketimi: Aluminum Angle Profili Kinën për Kuzhina Kabineti

  Aluminum Angle Profili Kinën për Kuzhina Kabineti

  Related Products

  M981D TM012 TM327 Aplikacion
  M939 M921 M906 Aplikacion
  DW018A DW1001 DW03D Aplikacion
  F611D F654S F658BS Aplikacion
  MD909 MD910 MD914 Aplikacion
  Emri i artikullit alumini bufe kuzhine kornizë / alumini profilet korniza dyer kabineti / alumini për dollap kuzhine
  material Grade Alloy 6000 Series
  kalit T5 T6-
  teknologji Aluminum nxjerrje
  Trajtim sipërfaqësor përfundojë Mill, anodizing, pluhur mbuluar, sandblasting, electrophoresis etj
  Ngjyrë bardhë argjendtë, e zezë, e artë, shampanjë, bronzi të errët ose sipas kërkesës tuaj
  trashësi normale Anodizing  8-12 mikro
  Normal trashësi Veshje energjisë 60-100 mikro
  formë Square, Round, Flat, ose sipas vizatimeve të klientëve
  gjatësi Gjatësia standarde e eksportit është 5.8 milion,   Anodizing 6.5 metra në më, Mill përfunduar 1 3 metra në më 
  të përpunimit të thellë prerja, shpimit, punching, lakimi etj
  2D & 3D Dizajn 1: 4 Designers në hartimin dhe zhvillimin e departamentit

  2: Auto CAD, 3D, AI, SLD, PRT. IGS, PDF, JPEG, etj

  Engineering & përpunim mekanik 1: 8 Inxhinierët në Mold Shop.

  2: Përdorimi i lartë tonazhit extruder, Wire EDM, CNC, makina shpuese etj

  Kontrolli i cilësisë 1.ISO Miratuar.

  2.Inspection në Site.

  3.Inspection Para se të Anijeve.

  4.Testing Machine.

  detajet paketim 1.EP Paper brenda për çdo profil të veçantë, atëherë letër artizanale jashtë 2.EP Paper brenda për çdo profil të veçantë, atëherë kartoni letër pastaj kaci

  film 3. Shrink

  kartoni 4.wooden

  dorëzim 15-25days pas marrjes paradhënie

  Packaging & Shipping

   

  catagories

     01.Hinge
  rrëshqitje 02.Drawer
  pajisje 03.Reverse dyer
  04.Open dhe hardware të ngushtë
  05.Furniture & Cabinet trajtuar
  06.Shelf pirg
  07.Furniture këmbë dhe rrota
  pajisje 08.Kitchen
  pajisje 09.Connecting
  pajisje 10.Room dyer
  pajisje 11.office
  Pajisje 12.Bedroom

  kompania e Informacionit

   

  FAQ

   

  Assurance Tregtisë

  Shërbimi Trade Assurance nga Alibaba.com

  Vendi porosinë në internet dhe të paguajnë në llogarinë bankare të caktuar për të marrë mbrojtje të plotë. 100% mbrojtja Sasia e produktit 100% në kohë të mbrojtjes dërgesë 100% mbrojtja pagesa për shumën tuaj të mbuluar

  Blej me Besimi Online

  klikoni në linkun për hapa të hollësishme:  Si në vend porosinë me anë të Shërbimit të Sigurimit të Tregtisë ?


 • Previous:
 • Next:
 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  HETIM TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Zemra

  Related Products

  HETIM TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Kupën

  HETIM TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni House