FAQ

 • Q: A keni E-katalog?

  A1 : Po, ju mund të dërgoni kërkesën tuaj në email-it: info@slidingdoorchina.com , ne do të dërgojë atë për ju ASAP.

 • Q: Çfarë lloj të produkteve që ju keni?

 • Pyetje: Çfarë është moq juaj?

  A3 : Modele të ndryshme kanë deffirent moq, ju lutemi të na kontaktoni për më shumë informacion të detajuar.

 • Q: A mund të më dërgoni listën Çmimet tuaj?

  A4 : Që nga viti ne kemi 8 produkte seri, ajo është shumë e vështirë për të ofruar lista e çmimeve për të gjithë. Ju mund të kontrolloni tonë e-katalog  të parë dhe pastaj të konfirmuar sende të cilat ju preferoni.

 • Q: Pse klienti zgjidhni na?

  A5 . SHANGHAI KURE HARDWARE, historia 14 vjeçare, të sigurojë 8 produkte seri, kryesisht janë:   Dukshëm Roller RrëshqitjeMur-montuar rrëshqitje Roller ,   Varur Rrëshqitje rulMobilje Roller RrëshqitjeRrëshqitje Door fluturBarn Door Hardware dhe  Profile alumini. Ne mirëpresim ngrohtësisht të vogël porosinë tuaj gjyq për cilësinë apo testit të tregut.

 • Q: A jeni prodhues i saktë?

  A6 . Ne kemi shumë fabrika bashkëpunim afat-gjatë.

 • Q: Q7. A mund të transportuar në vendin tim?

  A7 . Ne mund të anijeve për të gjitha vendet rreth botës nëpërmjet Express, detit, ajrit.

 • Q: Sa është ngarkuar të anijeve në vendin tim?

  A8 . Akuza të anijeve varet nga vendi juaj ndodhet dhe peshës së paketës.

 • Pyetje: Sa kohë do të marrë për të anijeve në vendin tim?

  A9 . Zakonisht, kjo varet nga kompani të anijeve dhe gjatësia e linjës anijeve.

 • Q: Si mund të kontrolloj të gjithë procesin të anijeve?

  A10 . Ne do të ju dërgoj një numër BL ndjekja, ju mund të pista të gjithë procesin të anijeve në faqen e internetit.

 • Q: Si të OEM?

  A11 . Nëse doni OEM, ju lutemi të kontaktoni departamentin e shitjes. Ne do të merrni kontakt me ju sa më shpejt të jetë e mundur si ne mund.

 • Pyetje: Çfarë është pagesa?

  A12 . T / T, Western Union, Paypal, llogaria kompanisë tonë.