kabineti Mobilje rrëshqitje derë rul

Përshkrim i shkurtër:

Quick Details Type: Door & Window Rollers Place of Origin: Guangdong, China (Mainland) Brand Name: KURE Model Number: JS30Y Product name: Furniture cabinet sliding door roller Material: Steel+Nylon Finsh: Black Load bearing: 40KG Size: up roller: (D4*8)*84*53.5mm bottom roller: D33*84*45.5mm 1 set include: 1 Up + 1 Down Rollers + 1 locating part, can OEM and ODM MOQ: 2000Sets packing: 1set/PP bag, 50 sets/box, 200 sets/CTN Cycles: 50000 times SGS Salt spray test: 24 hours Packaging &amp...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / Set
 • Min.urdhër Sasia: 100 Set / Sets
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Set / vendos në muaj
 • Port: Guangzhou, Shanghai dhe çdo port në Kinë
 • Kushtet e pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Details shpejta

  • Lloji: Dyer & Dritare Rollers
  • Vendi i origjinës: Guangdong, China (Mainland)
  • Brand Name: KURE
  • Numri Modeli: JS30Y
  • Emri i produktit: Mobilje kabineti rrëshqitje derë rul
  • Materiali: Çeliku + Nylon
  • Finsh: e zezë
  • Duke Load: 40 kg
  • Size: up rul: (D4 * 8) * 84 * 53.5mm rul bottom: D33 * 84 * 45.5mm
  • 1 set përfshijnë: 1 Up + 1 Poshte pjesë Rollers + 1 gjetjen, mundet OEM dhe ODM
  • Moq: 2000Sets
  • paketim: 1set / qese PP, 50 vendos / kuti, 200 grupe / CTN
  • Ciklet: 50000 herë
  • SGS Salt spray test i: 24 ore

  Packaging & dorëzimit

  Detajet Paketimi: Mobilje kabineti rrëshqitje derë rul
  1set / qese PP, 50 grupe / kuti, 200 grupe / CTN
  Detail dorëzimit: Dërguar në 35 ditë pas pagesës

   

  material Çeliku + Nylon
  Ngjyrë e zezë
  duke Load 40 kg
  madhësi up rul: (¢ 4 * 8) * 84 * 53.5mm
  rul poshtë: ¢ 33 * 84 * 45.5mm
  1 set përfshijnë 1 Up +1 Poshtë pjesë Rollers + 1 gjetjen, mund të OEM dhe ODM
  moq 2000Sets
  paketim 1set / qese PP, 50 vendos / kuti, 200 grupe / CTN
  ciklet 50000 herë
  SGS Salt spray test i 24 ore
  Aplikacion Kuzhinë / kabineti / veshjet Door

 • Previous:
 • Next:
 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  HETIM TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Zemra

  Related Products

  HETIM TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Pemën

  HETIM TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Key