Furniture Hardware Rrëshqitje rul rrota Door vogël plastike

Përshkrim i shkurtër:

Quick Details Type: Door & Window Rollers, closet sliding roller Place of Origin: Guangdong, China (Mainland) Brand Name: Temax Model Number: YM30201 Item Name: Furniture Hardware Sliding Door Small Plastic Roller Wheel Material: Steel and plastic Finish: Zinc Application: Wardrobe/door Place of origin: Guangzhou Brand: Kure Model: YM30201 Load bearing: 40KGS packing: 200 pcs/carton Packaging & Delivery Packaging Details: Furniture Hardware Sliding Door Small Plastic Roller Wheel...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / Set
 • Min.urdhër Sasia: 100 Set / Sets
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Set / vendos në muaj
 • Port: Guangzhou, Shanghai dhe çdo port në Kinë
 • Kushtet e pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Details shpejta

  • Lloji: Dyer & Dritare Rollers, dollap rrëshqitje rul
  • Vendi i origjinës: Guangdong, China (Mainland)
  • Brand Name: Temax
  • Numri Modeli: YM30201
  • Emri i artikullit: Furniture Hardware Rrëshqitje rul rrota Door vogël plastike
  • Materiali: çeliku dhe plastike
  • Finish: Zink
  • Aplikimi: Veshjet / Dera
  • Vendi i origjinës: Guangzhou
  • Markë: Kure
  • Model: YM30201
  • Duke Load: 40kgs
  • paketim: 200 copë / kuti kartoni

  Packaging & dorëzimit

  Detajet Paketimi: Furniture Hardware Rrëshqitje rul rrota Door vogël plastike:
  secili në një polybag, 200pcs / carton
  Lloji: rrëshqitje mekanizëm dyer / rrëshqitje derë rul / rrëshqitje bllokohet dera / automatike derë rrëshqitje
  Item Nr .: YM30201
  Materiali: çeliku + plastike
  Ngjyrë: zink
  lloj Dollap rrëshqitje rul
  Emri i produktit Furniture Hardware Rrëshqitje rul rrota Door vogël plastike
  komponent lartë rrëshqitje rul + bottom rrëshqitje rul + accessory
  Aplikacion rrëshqitje derë rul
  Varg General Përdorimi: Përdorimi në kuzhinë / kabineti / veshjet

 • Previous:
 • Next:
 • Related Products