Kure wheel dera najloni rrëshqitje derë rul

Përshkrim i shkurtër:

Quick Details Type: Door & Window Rollers Place of Origin: Guangdong, China (Mainland) Brand Name: KURE Model Number: TM411 Item Name: Kure door wheel nylon sliding door roller Material: Steel/Nylon Finish: Nickel 1 set include: 2 Rollers + 2 locating part + 1 limit part+accessories Packing: 1 set/box, 40 sets/CTN Cycle: 50000 times SGS Salt spray test: 24 hours Packaging & Delivery Packaging Details: Kure door wheel nylon sliding door roller 1 set/box, 40 sets/CTN Delivery Det...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / Set
 • Min.urdhër Sasia: 100 Set / Sets
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Set / vendos në muaj
 • Port: Guangzhou, Shanghai dhe çdo port në Kinë
 • Kushtet e pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Details shpejta

  • Lloji: Dyer & Dritare Rollers
  • Vendi i origjinës: Guangdong, China (Mainland)
  • Brand Name: KURE
  • Numri Modeli: TM411
  • Emri i artikullit: Kure wheel dera najloni rrëshqitje derë rul
  • Materiali: çeliku / najlon
  • Finish: nikel
  • 1 set përfshijnë: 2 Rollers + 2 gjetjen pjesë + 1 Kufiri pjesë + pajisje
  • Paketimi: 1 set / box, 40 grupe / CTN
  • Cikli: 50000 herë
  • SGS Salt spray test i: 24 ore

  Packaging & dorëzimit

  Detajet Paketimi: Kure door wheel nylon sliding derë rul
  1 set / kuti, 40 grupe / CTN
  Detail dorëzimit: Dërguar në 25 ditë pas pagesës
  material Çeliku + Nylon
  Ngjyrë nikel
  duke Load 40 kg
  madhësi ¢ 35 * 90 * 25mm
  1 set përfshijnë 2 Rollers + 2 gjetjen pjesë + 1 Kufiri pjesë + pajisje
  moq 2000Sets
  paketim 1set / kuti, 40 grupe / CTN
  ciklet 50000 herë
  SGS Salt spray test i 24 ore
  Aplikacion Kuzhinë / kabineti / veshjet Door

   

 • Previous:
 • Next:
 • Related Products