Kure rrëshqitje Door rul rrotull për Slide Door

Përshkrim i shkurtër:

Quick Details Type: Door & Window Rollers, closet sliding roller Place of Origin: Guangdong, China (Mainland) Brand Name: Temax Model Number: F611S Item Name: Kure Sliding Door Roller Pulley For Slide Door Material: Steel and plastic Finish: Zinc Application: Wardrobe/door Place of origin: Guangzhou Brand: Kure Model: F611S MOQ: 5000PCs packing: 200 pcs/carton Packaging & Delivery Packaging Details: each in a polybag, 80pcs/carton Kure Sliding Door Roller Pulley For Slide Door ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / Set
 • Min.urdhër Sasia: 100 Set / Sets
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Set / vendos në muaj
 • Port: Guangzhou, Shanghai dhe çdo port në Kinë
 • Kushtet e pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Details shpejta

  • Lloji: Dyer & Dritare Rollers, dollap rrëshqitje rul
  • Vendi i origjinës: Guangdong, China (Mainland)
  • Brand Name: Temax
  • Numri Modeli: F611S
  • Emri i artikullit: Kure rrëshqitje Door rul rrotull për Slide Door
  • Materiali: çeliku dhe plastike
  • Finish: Zink
  • Aplikimi: Veshjet / Dera
  • Vendi i origjinës: Guangzhou
  • Markë: Kure
  • Model: F611S
  • Moq: 5000pcs
  • paketim: 200 copë / kuti kartoni

  Packaging & dorëzimit

  Detajet Paketimi: secili në një polybag, 80pcs / kartoni
  Kure rrëshqitje Door rul rrotull për Slide Door
  Item Nr .: F611S
  Materiali: çeliku + plastike
  Ngjyrë: zink
  lloj Dollap rrëshqitje rul
  Emri i produktit Kure rrëshqitje Door rul rrotull për Slide Door
  komponent lartë rrëshqitje rul + bottom rrëshqitje rul + accessory
  Aplikacion derë / trashësi xhami
  Varg General Përdorimi: Përdorimi në kuzhinë / kabineti / veshjet

   

 • Previous:
 • Next:
 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  HETIM TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni flamurin

  Related Products

  HETIM TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni flamurin

  HETIM TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Kupën