Kure Soft Close Kuzhina Rrëshqitje Door flutur

Përshkrim i shkurtër:

Quick Details Type: Door & Window Rollers, closet sliding roller Place of Origin: Guangdong, China (Mainland) Brand Name: KURE Model Number: M969 Item Name: Kure Soft Close Kitchen Sliding Door Damper Material: Steel and plastic Application: Wardrobe/door Place of origin: Guangzhou Brand: Kure Model: M969 MOQ: 25 set packing: 25/carton Load: 60KG Packaging & Delivery Packaging Details: each in a polybag, 25set/carton Temax Soft Close Kitchen Sliding Door Damper Type: Adjust...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / Set
 • Min.urdhër Sasia: 100 Set / Sets
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Set / vendos në muaj
 • Port: Guangzhou, Shanghai dhe çdo port në Kinë
 • Kushtet e pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Details shpejta

  • Lloji: Dyer & Dritare Rollers, dollap rrëshqitje rul
  • Vendi i origjinës: Guangdong, China (Mainland)
  • Brand Name: KURE
  • Numri Modeli: M969
  • Emri i artikullit: Kure Soft Close Kuzhina Rrëshqitje Door flutur
  • Materiali: çeliku dhe plastike
  • Aplikimi: Veshjet / Dera
  • Vendi i origjinës: Guangzhou
  • Markë: Kure
  • Model: M969
  • Moq: 25 set
  • paketim: 25 / carton
  • Load: 60kg

  Packaging & dorëzimit

  Detajet Paketimi: secili në një polybag, 25set / kartoni
  Temax Soft Close Kuzhina Rrëshqitje Door flutur
  Lloji: Adjustable butë të ngushtë të kabinetit kicthen rrëshqitje derë flutur hidraulike
  Item Nr .: M969
  Materiali: çeliku + plastike
  Ngjyrë: zink
  lloj Dollap rrëshqitje rul
  Emri i produktit Kabineti Soft Mbyllja Rrëshqitje Roller Door Hardware me Mekanizmin mbylljes Soft
  komponent lartë rrëshqitje rul + bottom rrëshqitje rul + accessory
  Aplikacion derë / trashësi xhami
  Varg General Përdorimi: Përdorimi në kuzhinë / kabineti / veshjet

 • Previous:
 • Next:
 • Related Products