Mini Lloji rrëshqitje Door Duke rrota Dhe Track me Mekanizmin mbylljes Soft

Përshkrim i shkurtër:

Quick Details Type: Door & Window Rollers, closet sliding roller Place of Origin: Guangdong, China (Mainland) Brand Name: Temax Model Number: M940B Item Name: Sliding Door Bearing Wheels And Track with Soft Closing Mechanism Material: Zinc alloy and plastic Finish: Zinc Application: Glass hangering door Place of origin: Guangzhou Brand: Kure Model: M940B Load bearing: 40KG packing: 20 pcs/carton Packaging & Delivery Packaging Details: each in a polybag, 200pcs/carton Sliding Door...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / Set
 • Min.urdhër Sasia: 100 Set / Sets
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Set / vendos në muaj
 • Port: Guangzhou, Shanghai dhe çdo port në Kinë
 • Kushtet e pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Details shpejta

  • Lloji: Dyer & Dritare Rollers, dollap rrëshqitje rul
  • Vendi i origjinës: Guangdong, China (Mainland)
  • Brand Name: Temax
  • Numri Modeli: M940B
  • Emri i artikullit: Rrëshqitje Door Duke rrota dhe ndjekur me Mekanizmin mbylljes Soft
  • Materiali: aliazh zink dhe plastike
  • Finish: Zink
  • Aplikimi: dera Glass hangering
  • Vendi i origjinës: Guangzhou
  • Markë: Kure
  • Model: M940B
  • Duke Load: 40 kg
  • paketim: 20 copë / kuti kartoni

  Packaging & dorëzimit

  Detajet Paketimi: secili në një polybag, 200pcs / kuti kartoni
  Rrëshqitje Door Duke rrota Dhe Track me Mekanizmin mbylljes Soft
  Lloji: rrëshqitje mekanizëm dyer / rrëshqitje derë rul / rrëshqitje bllokohet dera / automatike derë rrëshqitje
  Item Nr .: M940B
  Materiali: Zink aliazh + plastike
  Ngjyrë: zink
  lloj Dollap rrëshqitje rul
  Emri i produktit Rrëshqitje Door Duke rrota dhe ndjekur me Mekanizmin mbylljes Soft
  komponent lartë rrëshqitje rul + bottom rrëshqitje rul + accessory
  Aplikacion derë / trashësi xhami
  Varg General Përdorimi: Përdorimi në kuzhinë / kabineti / veshjet

 • Previous:
 • Next:
 • Related Products