Lajme

 • KURE will start the Chinese New Years holiday
  Post time: Jan-30-2019

  KURE will start the Chinese New Years holiday from Feb 1st to 12th. We specializing in the hinge, soft close tandem box, soft close undermount slide and sliding door rollers for 15 years. Now we have the Blum , Hettich , SAMET hinge, soft close tandem box, and soft close undermount Goods. More pr...Lexo më shumë »

 • Post time: Jan-30-2019

  Damper unit will pull and close the door when engaged. Equipped with durable damper for soft-closing. Unit will be recessed into door for clean appearance. Less holding tension when opening compared to ordinary door closers.   Lexo më shumë »

 • Post time: Sep-13-2018

  Lexo më shumë »

 • Ora Post: Mar-02-2018

  Slalom patinazhi është popullor në Evropë dhe Azi, dhe tani është tërhequr gjithnjë e më shumë vëmendje dhe interes në Shtetet e Bashkuara dhe një numër shumë të madh vende të tjera. Si në shumicën e disiplinave të tjera si lloji i patina janë përdorur, Quad dhe patina patina Inline. Të patina Inline janë më të pop ...Lexo më shumë »

 • Ekipi i shitjes ynë
  Ora Post: nëntor-22-2017

  Lexo më shumë »

 • Rrëshqitje dush derë rul
  Ora Post: nëntor-22-2017

  Type: sliding door mechanism/sliding door roller/sliding door lock/Sliding Shower Door Roller Item No.: M90B Material: Zinc alloy+Plastic Color: zinc Type Closet sliding roller product name Online Shop China Soft Closing System Sliding Shower Door Roller Parts Component top sliding...Lexo më shumë »

 • Kure pajisje rrëshqitje faqe Facebook gatshme
  Ora Post: nëntor-21-2017

    https://www.facebook.com/Kure-sliding-door-hardware-920665878009988/ Fokusimi në më dinamike rrëshqitje hardware derë, dera flutur, rrëshqitje derë, rrëshqitje sistem derë, rrëshqitje derë qelqi hardware, hardware për dyer rrëshqitje tonë, HAFELE rrëshqitje hardware, rrëshqitje dyer instalimi, rrëshqitje derë rrëshqitje ...Lexo më shumë »

 • Mobilje rrëshqitje dyer instalimi
  Ora Post: Maj-31-2017

  Në procesin e demontimit mobilje, KURE e rekomanduar për të punësojë një profesionist apo zdrukthtari për instalimin, sepse ata janë më të njohur me strukturën e derës rrëshqitje dhe se si për të mbrojtur mobiljet. Ne instaluar rrëshqitje dera nga vetja mund të shkaktojnë dëme në sipërfaqe bojë e ...Lexo më shumë »

 • Lloji i derë dollap
  Ora Post: Maj-25-2017

  Shpesh është thënë se dera dollap është një derë rrëshqitje, shtytje dhe tërheq palosjen (rafte) derën ose dele banesë (rafte) derën. Ne shpesh e gjejnë të përbashkët "derë dollap" - "rrëshqitje derë" Për shembull, tregu ndërkombëtare ndarë sistemin rrëshqitje në: 1, ngarkesa varur rul (nuk ka ...Lexo më shumë »

 • Hapësirë ​​për të shpëtuar rrëshqitje dyert për hapësirën tuaj të vogël
  Ora Post: Maj-22-2017

  1, Në ditët e sotme, në shumicën e shtëpive, hapësira është mall më i lartë dhe më të nxehta. Me qytetet e mëdha vazhdon të rritet, dhe hapësirat aktuale të jetesës bëhet më i vogël, tani është një kohë e madhe për të mësuar se si për të ruajtur hapësirën me karakteristika si një sistem rrëshqitje hekurudhor derë. 2, Çfarë është një rrëshqitje Door Rail Sistemit? A slidin ...Lexo më shumë »

 • Pse Ne Zgjidhni barn Doors?
  Ora Post: Maj-12-2017

  Features: dyert hambarët janë përdorur gjerësisht në jetën tonë Morden. Brendshme rrëshqitje Barn dyert janë hapësirë ​​për të shpëtuar të mëdha ndarëse që ju lejon për të ndarë dhoma duke dyfishuar si një tipar theks. Kur keni nevojë për një intimitet të vogël shtesë, por nuk kanë kapacitet për të instaluar një derë xhepi, një derë hambar mund të ...Lexo më shumë »

 • Çfarë është rrëshqitje derë qelqi?
  Ora Post: Maj-05-2017

  Një rrëshqitje derë qelqi apo Patio derë, është një lloj rrëshqitje derë në arkitekturë dhe ndërtim, është një i madh hapjen e dritares xhami në një strukturë që ofrojnë derë qasje nga një dhomë me jashtë, ajër të freskët, dhe drita bollëk natyrore. Një derë rrëshqitje xhami është zakonisht konsiderohet një të vetme kundër njësi ...Lexo më shumë »