rrëshqitje dyer rrota najloni

Përshkrim i shkurtër:

Quick Details Type: Door & Window Rollers Place of Origin: Guangdong, China (Mainland) Brand Name: KURE Model Number: YM008B Item Name: sliding door nylon wheels Material: Plastic,Iron Finish: Zinc Wheel: Nylon Capacity:: 50Kgs Service: OEM Quality: SGS Packaging & Delivery Packaging Details: flush sliding door system, 400sets/carton Delivery Detail: 25-45 days after payment Type: sliding door nylon wheels Item No.: YM008B Material: Plastic,Iron Finish: Zinc Size:...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / Set
 • Min.urdhër Sasia: 100 Set / Sets
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Set / vendos në muaj
 • Port: Guangzhou, Shanghai dhe çdo port në Kinë
 • Kushtet e pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Details shpejta

  • Lloji: Dyer & Dritare Rollers
  • Vendi i origjinës: Guangdong, China (Mainland)
  • Brand Name: KURE
  • Numri Modeli: YM008B
  • Emri i artikullit: rrëshqitje dyer rrota najloni
  • Materiali: Plastic, Iron
  • Finish: Zink
  • Wheel: najloni
  • Kapaciteti :: 50kgs
  • Shërbimi: OEM
  • Quality: SGS

  Packaging & dorëzimit

  Detajet Paketimi: turret rrëshqitje sistem derë, 400sets / carton
  Detail dorëzimit: 25-45 ditë pas pagesës
  Lloji: rrëshqitje dyer rrota najloni
  Item Nr .: YM008B
  Materiali: Plastic, Iron
  Finish: Zink
  Size: /
  kapacitet Kapaciteti 50kgs ngarkimit
  komponent lartë rrëshqitje dyer gjurmët + fund rrëshqitje dyer gjurmët + profil të lartë kornizë + bottom profili frame + profili vertikal dera + profilin e mesme kornizë (optional)
  Aplikacion trashësi derë / xhami për 5mm ose 8mm
  Varg General Përdorimi: Përdorimi në kuzhinë / kabineti / veshjet

  rrëshqitje dyer rrota najloni

   

   

 • Previous:
 • Next:
 • Related Products