Masive Barn Door Style rrëshqitje Door Hardware për kabinetet

Përshkrim i shkurtër:

Quick Details Type: Door & Window Rollers, Door & Window Rollers Place of Origin: Guangdong, China (Mainland) Brand Name: KURE, KURE or OEM Model Number: GC01 Door Type: Solid wood Open type: Sliding Color: stainless steel/rose gold/customized Material: SUS 304 Surface Finishing: SSS/PSS Application: Barn Door Sliding door type: Closet door/Partition door Rail/trail length: 2m/79″ standard or customized Packaging & Delivery Packaging Details: Solid Wood Barn Door Style...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / Set
 • Min.urdhër Sasia: 100 Set / Sets
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Set / vendos në muaj
 • Port: Guangzhou, Shanghai dhe çdo port në Kinë
 • Kushtet e pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Details shpejta

  • Lloji: Dyer & Dritare Rollers, Dyer & Dritare Rollers
  • Vendi i origjinës: Guangdong, China (Mainland)
  • Brand Name: KURE, KURE ose OEM
  • Numri Modeli: GC01
  • Door Type: të forta druri
  • Tipit të hapur: Rrëshqitje
  • Ngjyrë: çelik inox / u rrit ari / përshtatur
  • Materiali: SUS 304
  • Mbarimi Sipërfaqja: SSS / PSS
  • Aplikimi: Barn Door
  • Rrëshqitje type derë: Closet derë / derë Partition
  • Hekurudhor Gjatësia / shteg: 2m / 79 "standarde ose të përshtatur

  Packaging & dorëzimit

  Detajet Paketimi: Ngurta Wood Barn Door Style rrëshqitje Door Hardware për kabinete
  Emri i produktit GC01 (KURE OR OEM)
  material çeliku të karbonit
  Ngjyrë Black / Veshje Brown pluhur
  style Door Masive-Single & dyfishtë
  pesha maksimale 175 KG
  paketë White kartoni Box (2040mmx130mmx50mm)
  kushtet e pagesës T / T 30% të depozitave të avancuar, të ekuilibruar para se të anijeve
  Aplikacion në shtëpi, hotel, zyra, banesa, objekte publike, ndërtesa të tjera

   

 • Previous:
 • Next:
 • Related Products